O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Christin

Christin

Tatér

Jmenuji se Christin a pocházím z Brna, tetování se plně věnuji od roku 2016. Již odmalička se věnuji kreslení, po vystudování střední školy Polygrafie jsem se nadále chtěla pohybovat ve směru ručního umění kresby, tetování pro mě byla jasná volba. Za svůj kariérní úspěch považuji neskutečnou příležitost v roce 2017 tetovat Ivana Moodyho, zpěváka velice známé kapely Five Finger Death Punch. 

Jsem velkým fanouškem Avengers, Game of Thrones, Marvel tématiky, filmu, horroru, komixu a fantasy. Také mě velmi baví tetovat realistické portréty zvířat a lidí, dotwork, komiks, skicu a watercolor. Ráda svým individuálním přístupem ke klientům nabízím svou vlastní originální tvorbu, ale jsem otevřena všem nápadům, hlavní je pro mě zákazníkova spokojenost a nadšení. Budu se na vás velmi těšit!