O nás

LiveAge Třebíč, Heliadova 177, 674 01 Třebíč studiotr@liveage.cz
Eva: +420 603 431 570 Jitka: +420 603 422 715
Eva

Eva

Tatér
Ahoj, moje jméno je Eva, budete mě zde vídat jako Kessi a jsem přesně tam, kde mám být. Celý můj život, veškeré chyby a neúspěchy, co se mi staly ale i ty dobré věci, vedly přesně k této chvíli, kdy m... číst dále Ahoj, moje jméno je Eva, budete mě zde vídat jako Kessi a jsem přesně tam, kde mám být. Celý můj život, veškeré chyby a neúspěchy, co se mi staly ale i ty dobré věci, vedly přesně k této chvíli, kdy mohu dělat to, co mě baví. Tetovat je už dlouhou dobu můj cíl, má konečná destinace, kde chci zůstat po zbytek života. Od mala jsem byla spíš introvert, věčně zavřený doma o samotě a věnovala jsem se umění. Nejenom psaní knih a básní ale hlavně jsem vždy hodně kreslila. Už od základní školy jsem slýchávala od spolužáků, že bych měla jednou tetovat, když jsem jim lihovkou pomalovala kůži. A tak jsem tady!! Vděčná za nejlepší příležitost v mém životě a připravená překonávat nedostatky, dokud vše nebude naprosto perfektní. Na Vás všechny se moc těším, až se začneme potkávat ve studiu v Třebíči, proto se nebojte ozvat! Momentálně nejraději tetuji sketch style a do budoucna se chci zabývat realistikou, ale ráda se pouštím i do jiných výzev.
Jitka

Jitka

Piercer & Tatér
Ahoj, jmenuji se Jitka a pocházím z Třebíče. Už od útlého mládí jsem se zajímala o různé formy bodyartu. Umění mě provází celý život, bylo tedy otázkou času, kdy se tyto dvě věci spojí. Když jsem... číst dále Ahoj, jmenuji se Jitka a pocházím z Třebíče. Už od útlého mládí jsem se zajímala o různé formy bodyartu. Umění mě provází celý život, bylo tedy otázkou času, kdy se tyto dvě věci spojí. Když jsem poprvé zkusila tetovat, naprosto jsem tomu propadla. Maluji a kreslím od dětství, uspořádala jsem několik výstav svých obrazů. Moje tvorba je inspirovaná především přírodou, symbolikou, tajemnem, hrou světla a stínů. Stěžejní je pro mě realismus, ale nebráním se jiným stylům včetně Old School. Do budoucna chci svoji pozornost zaměřit také na tetování ve stylu Trash Polka. Jsem vděčná za každou příležitost posouvat svoje hranice zase o kus dál. Věřím tomu, že výběr tetování je odrazem našeho vidění světa a naší osobnosti, a bude pro mě ctí jít touto cestou s Vámi a pomáhat Vám plnit Vaše sny. Těším se na výzvy, se kterými za mnou přijdete.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Třebíč